KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685068
nr 1568 5068
Oidentifierad konstnär. Skepp i hamn, ej signerad. Olja på pannå, 12x17 cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:10:48
100 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)